- Úvod
- Kuchyňské nože
- Šéfkuchařské nože
- Sakai Aoki Hamono Co.,Ltd. (JAPAN) Nůž WA-Kengata Gyuto 190mm, Sakai Takayuki VG-10 Zelkova Oktagon
Sakai Aoki Hamono Co.,Ltd. (JAPAN) Nůž WA-Kengata Gyuto 190mm, Sakai Takayuki VG-10 Zelkova Oktagon

10+ let zkušenostíNože milujeme a pracujeme s nimi celý život a více než 10 let se jim aktivně věnujeme.
Testování produktůVybrané produkty testujeme, abychom byli schopni doporučit na základě vlastní zkušenosti
Jistota pravostiZboží odebíráme přímo od výrobců, nebo autorizovaných spolehlivých dovozců
Doprava zdarmaNa objednávky od 2000Kč si můžete užívat dopravu zdarma- Kompletní specifikace
- Parametry
- Hodnocení 0
- Komentáře 0
Sakai Aoki Hamono Co.,Ltd. (JAPAN) Nůž WA-Kengata Gyuto 190mm, Sakai Takayuki VG-10 Zelkova OktagonSkladem4 544 Kč3 755 Kč bez DPH
Japonský nůž šéfkuchaře WA-Kengata Gyuto 190 mm
Nože ze série Sakai Takayuki 33 VG-10 Zelkova Oktagon jsou vyrobeny z 33 vrstev nerezové oceli – damasteel s jádrem z japonské oceli VG10. Čepele jsou extrémně ostré a jejicj jádro dosahuje tvrdosti okolo 60 HRC. Výborně drží ostrost a působí lehkým a vyváženým dojmem. Rukojeti těchto nožů jsou tvarovány do tradičního osmihrannu z japonského dřeva zelkova, které je nositelem japonské tradice a historie. Bolster (zakončení rukojeti) je z mahagonového dřeva, které je odolnější a pevnější. Každý nůž je ručně broušen pod úhlem 18 stupňů z každé strany, přesně tak aby byla zajištěna maximální ostrost. Vřele doporučujeme, abyste se sami přesvědčili o vynikajícím výkonu a kráse těchto damaškových nožů.
Japonský nůž Kengata GYUTO/Chef 190 mm se vyznačuje tím, že hřbet nože a ostří se zužují do špičky pro všestranné využití mimořádné řezné síly. Krájení, plátkování, čištění masa, ovoce a zeleniny – nic nebude pro tento jedinečný nůž japonského tvaru problémem. Kuchařský nůž GYUTO je díky výše položenému hrotu, též vhodný ke kolébkovému krájení bylinek, zeleniny a ořechů. Dlouhá čepel a rukojeť Vám poskytne tu nejlepší kontrolu při řezání a krájení. Kengata Gyuto z oceli damasteel s jádrem z VG10 má dokonale vyváženou čepel s povrchovou úpravou Tsuchime (kladívkový povrch). Povrch dává noži nejen skvělý vzhled, ale také zabraňuje přilepení krájeného materiálu k čepeli.
K noži doporučujeme zakoupit pouzdro nebo ochrannou krytku.
Parametry nože Kengata Gyuto:
| Celková délka: | 360 mm |
| Délka ostří: | 190 mm |
| Délka rukojeti: | 125 mm |
| Hmotnost: | 170 g |
|






